Listopad 2016

Tomáš Čabla | Pátek, 17. Únor, 2017 - 14:41
Listopad 2016
Již šestým rokem mám tu čest, hájit vaše zájmy coby zastupitel, kterého jste si zvolili. Již dlouhou dobu jsem znechucen jednáním našich delegátů, nekalými praktikami, zatajováním skutečností, manipulováním s námi zastupiteli. Na listopadovém zasedání zastupitelstva nechávám hlasovat o odvolání starostky Napajedel Ireny Brabcové a člena rady Pavla Ratiborského.

Důvodem mé nespokojenosti je současná snaha radnice překazit občanům města možnost pořádání referenda o odkoupení zámku. Dále je to způsob, kterým vedení radnice komunikuje s námi občany ohledně přeměny našeho města a jeho rozvoji. Otevřenost neexistuje, na webu města nenajdete zápisy výborů ani komisí, nenajdete tam ani materiály, ze kterých jako zastupitelé hlasujeme, ani projekty za statisíce, které byly zhotoveny bez projednání s námi zastupiteli.

Budují se náměstí, na která se Vás nikdo nezeptal. Nevznikla žádná veřejná debata ani diskuse. A nemohu nechat bez povšimnutí zatajování informací ohledně podezřelého, pro město a občany velmi nevýhodného, byznysu s akciemi vodárny VaK Zlín. Výsledkem je předražená voda, nemožnost regulace její ceny a nemožnost čerpání EU dotací na budování infrastruktury.

Noviny ke stažení