Aktuální číslo

Napajedla bez cenzury - Listopad 2017

Tomáš Čabla | Čtvrtek, 7. Prosinec, 2017 - 23:37
Vážení obyvatelé Zlínska,

v tomto čísle Vám opět přinášíme aktuální informace o kauze vytunelovaného Vaku Zlín. Boj o vodu, jak jej nazvali Reportéři ČT, stále pokračuje i po pravomocném rozsudku vrchního soudu v Olomouci, který jednoznačně potvrdil, že šlo o obcházení zákona a lidově řečeno o podvod na nás občany. Řadu let jsme byli okrádáni a aktéři tohoto nehorázného tunelu se ani po rozsudku soudu neštítí v boji o „koryto vody“ pokračovat. Moravská vodárenská a.s dobrovolně nechce za žádnou cenu podnik vydat a drží si ho zuby nehty.

Březen 2017

Tomáš Čabla | Pátek, 3. Březen, 2017 - 14:55
Vážení obyvatelé Zlínska,
rádi bychom Vás prostřednictvím tohoto nově vzniklého periodika informovali o závažných skutečnostech, které se týkají nás všech. Jde o mnohaleté tunelování naší vodárny VaK Zlín, předraženou vodu a nemožnost čerpání EU dotací na rozvoj infrastruktury. To vše kvůli špatnému rozhodnutí radních. Zjednodušeně řečeno, platíme drahou vodu, aniž bychom museli. Finance na opravy potrubí jdou také z našich kapes, místo z dotací z EU, na které kvůli špatnému rozhodnutí politiků nedosáhneme. Řádově se jedná o 800 milionů, které z našich peněženek protekly do kapes soukromých vlastníků, ačkoliv vodárny ze zákona mají patřit městům a obcím.

Listopad 2016

Tomáš Čabla | Pátek, 17. Únor, 2017 - 14:41
Již šestým rokem mám tu čest, hájit vaše zájmy coby zastupitel, kterého jste si zvolili. Již dlouhou dobu jsem znechucen jednáním našich delegátů, nekalými praktikami, zatajováním skutečností, manipulováním s námi zastupiteli. Na listopadovém zasedání zastupitelstva nechávám hlasovat o odvolání starostky Napajedel Ireny Brabcové a člena rady Pavla Ratiborského.